O nás

Len málo inštitúcii je pre bežných ľudí tak dôležitých ako sú zdravotnícke zariadenia. Poliklinika Terasa v Košiciach je nové zdravotnícke zariadenie v modernej zrekonštruovanej budove (pôvodne budova Pohotovosti - Lekárskej služby prvej pomoci, Košice) s ideálnou polohou v centre najväčšieho košického sídliska, t.j. sídliska Terasa  (Mestská časť Košice - Západ na Toryskej ulici 1) a v bezprostrednej blízkosti Magistrátu mesta Košice. Vynikajúci dopravný prístup mestskou hromadnou dopravou, osobným autom alebo pešo je len jednou z výhod nielen pre klientov z blízkeho okolia ale i z celých Košíc.

Poliklinika Terasa so širokým spektrom ambulantných špecialistov ponúka svojim klientom komplexnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť v klimatizovaných ambulanciách vybavených špičkovou zdravotníckou technikou. Tento štandardný základ je na poliklinike doplnený o dve samostatné pracoviská jednodňovej chirurgie, ktoré poskytujú široké spektrum chirurgických a estetických výkonov a modernú prevádzku Optiky. V záujme nadštandardného komfortu pre všetkých klientov Polikliniky Terasa, využívajú všetky ambulancie a pracoviská možnosti nového plnoautomatického biochemického a hematologického laboratória ako i nových zariadení pracoviska RTG a denzitometrie.

Historicky neoddeliteľnou súčasťou tejto budovy, s viac ako 30 ročnou históriou v Košiciach, je lekáreň. Táto lekáreň, spolu s úplne novými klimatizovanými všeobecnými ambulanciami Lekárskej služby prvej pomoci pre deti, dorast a pre dospelých, ako i novej stomatologickej ambulancii, ktoré slúžia (okrem cudzincov) najmä pre všetkých občanov bývajúcich v meste Košice a v okolitých obciach mesta (obce z okresu Košice - okolie), spoločne len dopĺňajú široké spektrum poskytovaných služieb pre všetkých našich klientov na Poliklinike Terasa.

Poliklinika Terasa v Košiciach si dala za svoj hlavný cieľ presvedčiť svojou kvalitou, prístupom a spoľahlivosťou Vás a Vašich blízkych, aby ste sa stali jedným z jej klientov.

Neváhajte a s dôverou sa obráťte na nás a využite naše služby.